Raffito Industriële taats deurstel
- opgebouwd uit stijlvolle, slanke aluminium profielen
- compleet inclusief taatssysteem
- aantrekkelijk geprijsd vergeleken met staal
- hoogte maten van 2000 tot 2674mm
- breedte maten van 600 tot 1190mm (per deur)
- voorzien van een poedercoating in de kleur brons
- gemonteerde diversen veiligheidsglas soorten
- garantie 5 jaar
- Merk: Raffito
€ 3.389,00 € 2.880,65 Excl. BTW: € 2.380,71
Deze Raffito Industriële taatsdeur, hier in dubbele uitvoering, is een mooi deurontwerp dat met zekerheid op zal vallen in je interieur. De taatsdeur heeft geen kozijn nodig en zit direct verankerd in het plafond en de vloer. In plaats van een scharnierpunt aan het kozijn, heeft deze deur zijn draaipunt op de onder- en bovenzijde. Daardoor kan de deur zowel naar binnen als naar buiten draaien.
De Raffito Industriële taatsdeuren zijn opgebouwd uit stijlvolle, aluminium profielen en worden zonder kozijn geplaatst. De bevestiging vindt plaats door middel van een draaipunt in het plafond of de muur en in de vloer. Het draaipunt van de deur bevindt zich op de onder- en bovenzijde, 15cm uit de kant. De breedte van de stijlprofielen bedraagt 24mm. De hoogte van de boven- en onderdorpels is 75mm, de tussenprofielen hebben een hoogte van 21mm. De deurdikte is 38mm. De profielen zijn voorzien van een poedercoating in de kleur brons.
Taatsdeuren:
- scharnieren van taatsdeuren worden altijd exact 150mm uit de kant gemonteerd en dienen aan de onderzijde 30mm in de grond gemonteerd te worden
- de speling tussen muur en deur bedraagt aan beide zijden 5mm
- afstand bovenzijde deur en plafond/muur bedraagt 10mm
- de speling tussen de onderzijde van de deur en de vloer is 13mm.
De taatsdeuren kunnen uitgerust worden met een:
- beugel handgreep: formaat 20x20x300mm, montage op de verticale stijl of een
- bar handgreep: formaat 20x10x1200mm, montage op de horizontale tussenprofielen.
Er is een keuze uit 2 verschillende soorten veiligheidsglas 6mm: helder gelaagd glas (ook wel transparant genoemd) of mat gelaagd glas 6mm (dubbel gelaagd).
De vermelde prijs is voor twee taatsdeuren inclusief taatssysteem, montagemateriaal en inclusief helder glas. Voor mat glas geldt een meerprijs. De prijs is gebaseerd op de afmeting tot 830x2340mm (per deur). Er geldt een meerprijs voor grotere deurmaten.
Garantie: 5 jaar
Alles van dit merk zien?
Bekijk ons complete aanbod van Raffito.
Twee nieuwe voordeuren
Snelle reactie bij aanvraag offerte. Goed meegedacht. Inmeten en plaatsen op een goede manier en prettig contact. Ben zeer tevreden!
01-04-2025 09:46 Sjaak, Wijk bij Duurstede
Zeer slecht
De kozijnen en deuren zijn pas naar 5 maanden geleverd ipv 10 weken. Ondanks meerder toezeggingen, de timmerman belde steeds maar niet voor een afspraak te maken. Toen er werd geleverd was er een deur kapot en het glas was zoek. Dat vertelde hij toe hij voor de deur stond. Dus niet gekeken naar de levering die al weken in zijn magazijn stond. Pas naar vele mailtje werd een positieve actie genomen om de wat spoed achter de nalevering te zetten. Als we na de plaatsing kijken dan zou ik zeggen een -6. Als je gaat schilderen zie hoeveel slordig heden er zijn gemaakt. Maar ook een deur die niet goed sluit en scharnieren die kraken. Er zitten vlekken op de raampjes, zien hoe we die er afkrijgen.
Decodeuren nee geen aanrader de service waardeloos.
01-04-2025 08:41 Peter, Hoevelaken
Goede voorlichting, mooie deuren
Goed verkoopgesprek, mooie deuren en beslag uitgezocht. Goede communicatie.
31-03-2025 14:09 Herman, Huizen
Goede kwaliteit en geweldige service.
Wij waren zeker niet de makkelijkste klanten voor onze stalen deur met mat bronzen afwerking. Maar Reinier heeft alles uit de kast gehaald om ons te helpen, niets is aan het toeval overgelaten en het resultaat heeft onze verwachtingen overtroffen!
24-03-2025 19:37 Roeland, Amersfoort
Goede en nette service
Goede en nette service
Deuren zijn voor afgesproken afleveringsweek geleverd
21-03-2025 11:27 P.F., De Lier
Gewoon goed
Prima! Snel en goed geregeld
18-03-2025 21:15 Daniël, Huizen
hele mooie deur en prima montage
goed gesprek gehad net Reinier, afspraken nagekomen en hele nette montage door Dokter, het is of er een kluis dichtgaat, hopen dat het zo blijft.
16-03-2025 14:42 Cor, Nieuwegein
Mooie deur en prima geplaatst.
Was iets verkeerd gegaan waardoor de deur een kleine beschadiging kreeg.
Via de app foto's gestuurd, binnen 5 minuutjes reactie. Was heel vervelend maar dag later werd er al een afspraak gemaakt voor herstel.
Dat er zoiets kan gebeuren is mensen werk heb ik alle begrip voor, gaat er dan om hoe lossen we het op. Daar is snel en adequaat aktie op ondernomen.
16-03-2025 09:45 René, Marssum
Zeer tevreden over levering en plaatsing voordeur.
De voordeur is conform de bestelling geleverd en gemonteerd. Ben er zeer tevreden mee.
13-03-2025 09:59 Ruud, Hoogeveen
top
goed gemonteerd en mooie materialen
12-03-2025 13:40 Frits, enschede
Tags: taats, deurstel taats, dubbele taatsdeuren