Menu

AA7200

Vlakke freeslijndeur
- Tubespaan gevuld
- leverbaar in alle maten
- keuze uit diverse infrezingen
- stompe of opdek uitvoering
- garantie 6 jaar

€ 415,84 € 353,46 Excl. BTW: € 292,12

Deze binnendeur is leverbaar tot een maximale maat van 1300mm breed en 3000mm hoog. Levertijd bedraagt circa vier weken.

Infrezingen verticaal,horizontaal of eigen ontwerp mogelijk. De infrezingen zijn standaard voorgegrond. Tegenmeerprijs kunnen de opdekdeuren ook afgelakt worden in een RAL kleur naar keuze.
U kunt de RAL kleur aangeven in het opmerkingen vak.

Deze vlakke binnendeuren hebben een vulling van tubespaan. De tubespaandeuren zijn licht van gewicht maar zijn toch stevig en degelijk. Opdekdeuren zijn ook mogelijk, hierop wordt een meerprijs berekent.

Alle deuren zijn standaard voorzien van slotgat/voorplaat boring Nemef 1200. Wanneer u geen slotgaten wenst, is dit ook mogelijk. De opdekdeuren worden standaard voorzien van twee paumellegaten. Opdekdeuren met de hoogte van 2315mm worden standaard voorzien van drie paumellegaten. Een toeslag wordt berekend op deuren die geleverd worden als opdekdeuren.

De vermelde prijs is voor deurmaten tot 930x2015 (bxh). Er wordt een toeslag berekend op deurmaten die hoger, breder of afwijkend zijn.

Alle deuren zijn ook als schuifdeur leverbaar.


Garantie: 6 jaar

Alles van dit merk zien?
Bekijk ons complete aanbod van Albo.

Twee nieuwe voordeuren

Snelle reactie bij aanvraag offerte. Goed meegedacht. Inmeten en plaatsen op een goede manier en prettig contact. Ben zeer tevreden!

01-04-2025 09:46   Sjaak, Wijk bij Duurstede


Zeer slecht

De kozijnen en deuren zijn pas naar 5 maanden geleverd ipv 10 weken. Ondanks meerder toezeggingen, de timmerman belde steeds maar niet voor een afspraak te maken. Toen er werd geleverd was er een deur kapot en het glas was zoek. Dat vertelde hij toe hij voor de deur stond. Dus niet gekeken naar de levering die al weken in zijn magazijn stond. Pas naar vele mailtje werd een positieve actie genomen om de wat spoed achter de nalevering te zetten. Als we na de plaatsing kijken dan zou ik zeggen een -6. Als je gaat schilderen zie hoeveel slordig heden er zijn gemaakt. Maar ook een deur die niet goed sluit en scharnieren die kraken. Er zitten vlekken op de raampjes, zien hoe we die er afkrijgen.

Decodeuren nee geen aanrader de service waardeloos.

01-04-2025 08:41   Peter, Hoevelaken


Goede voorlichting, mooie deuren

Goed verkoopgesprek, mooie deuren en beslag uitgezocht. Goede communicatie.

31-03-2025 14:09   Herman, Huizen


Goede kwaliteit en geweldige service.

Wij waren zeker niet de makkelijkste klanten voor onze stalen deur met mat bronzen afwerking. Maar Reinier heeft alles uit de kast gehaald om ons te helpen, niets is aan het toeval overgelaten en het resultaat heeft onze verwachtingen overtroffen!

24-03-2025 19:37   Roeland, Amersfoort


Goede en nette service

Goede en nette service
Deuren zijn voor afgesproken afleveringsweek geleverd

21-03-2025 11:27   P.F., De Lier


Gewoon goed

Prima! Snel en goed geregeld

18-03-2025 21:15   Daniël, Huizen


hele mooie deur en prima montage

goed gesprek gehad net Reinier, afspraken nagekomen en hele nette montage door Dokter, het is of er een kluis dichtgaat, hopen dat het zo blijft.

16-03-2025 14:42   Cor, Nieuwegein


Mooie deur en prima geplaatst.

Was iets verkeerd gegaan waardoor de deur een kleine beschadiging kreeg.
Via de app foto's gestuurd, binnen 5 minuutjes reactie. Was heel vervelend maar dag later werd er al een afspraak gemaakt voor herstel.
Dat er zoiets kan gebeuren is mensen werk heb ik alle begrip voor, gaat er dan om hoe lossen we het op. Daar is snel en adequaat aktie op ondernomen.

16-03-2025 09:45   René, Marssum


Zeer tevreden over levering en plaatsing voordeur.

De voordeur is conform de bestelling geleverd en gemonteerd. Ben er zeer tevreden mee.

13-03-2025 09:59   Ruud, Hoogeveen


top

goed gemonteerd en mooie materialen

12-03-2025 13:40   Frits, enschede


Meer reviews op Kiyoh